• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

ZEYBEK ASANSÖR İNŞAAT ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
190 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEVLÜT ZEYBEK
  • ADRES: AKŞEMSETTİN MAH.1080 CADDE NO:10/B MAMAK/ANKARA
  • TELEFON: 0 (506) 106 0505
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

ŞİRKETİMİZ 1999 YILINDA MEVLÜT ZEYBEK TARAFINDAN ZEYBEK ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET ADI İLE ANKARA’DA FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.2009 YILINDA ŞİRKETLEŞEREK ZEYBEK ASANSÖR İNŞAAT ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. OLARAK BUGÜNKÜ ADINI ALMIŞTIR.
DÜNYADA DEVAMLI GELİŞEN VE YENİLENEN TEKNOLOJİ İLE BERABER ŞİRKETİMİZ DEĞERLERİNDEN DE ÖDÜN VERMEDEN TEKNOLOJİK GELİŞİMİ YAKINDAN TAKİP EDEREK KENDİSİNİ YENİLEMİŞ VE YENİLEMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. ZEYBEK ASANSÖR SAĞLIK VE GÜVENLİK RİSKLERİNİ DİKKATE ALARAK ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK KOŞULLARINA UYGUN ÇALIŞMA ORTAMI OLUŞTURMAYI, ÇEVRE, İŞ-İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PERFORMANSINI GELİŞTİRMEK AMACI İLE BÜTÜN ÇALIŞANLARININ KATILIMINI SAĞLAMAYI BİR İLKE EDİNMİŞTİR.
SUNDUĞU HİZMETLERİN KALİTESİ SERTİFİKALARLA BELGELENMİŞ OLAN ZEYBEK ASANSÖR DENEYİMLİ VE EĞİTİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRDE MAKSİMUM VERİMLİLİK VE ETKİNLİK İLKESİ İLE ÇALIŞMAKTA VE YERLİ BİR FİRMA OLARAK SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ ŞİRKETLER ARASINDA YER ALMAYI HEDEFLEMEKTEDİR. ANKARA MAMAK İLÇESİNİN İLK VE TEK YERLİ FİRMASIDIR.

7 GÜN 24.00’e KADAR TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERMEKDEYİZ.

FİRMAMIZ TSE CE ISO HYB ve Marka Tescil olarak tüm gerekli belgelere sahiptir.

HER ZAMAN İLERİ DÖNÜK YENİLİKÇİ VE MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYET İLE SİZLERE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYMAKTAYIZ.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.