• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
27 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Süleyman
  • ADRES: Çakmak Mahallesi Uzun Ayna Caddesi Çeltik Sokak No:9 Ümraniye / İstanbul
  • TELEFON: 8 (504) 561 2122
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

Yıldırım çatı sistemleri kurulduğu günden bugüne hertürlü çatı işlerinizi itina ile yapmaktadır. Firmamız, yıların verdiği deneyim ve tecrübe, konusunda uzman personelimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, güçlü bir yapı ile hizmet sunmayı amaçladık. Firmamız edilen her işte, kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti veren en güçlü, en başarılı ve en güvenilir çalışma sistemine sahip biri olmak, yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır. Hedefimiz, hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda sürdürmektir.

Çatı aktarma ve izolasyon uygulama faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız yeni teknoloji ile hareket ederek daha yeni daha güzel ve sağlam çatılar yapmaktadır. Ekibimiz en iyi işçiliği yeni teknoloji ile birleştirerek işine yansıtma anlayışını işine verdiği önemi işine yansıtan bir firma olmayı başarmıştır. Firmamız zengin iş hacmi ve profesyonel ekibi ile çatı yapım ve izolasyon sektöründe hizmet vermekte olup, edinmiş olduğu iş tecrübesi ile yur içi yurt dışında geniş müşteri potansiyele sahiptir. Hizmette kaliteyi vaz geçilmez unsur kabul etmek kadar mekanizmasını bilgi ve tecrübe destekli yürütmek ve geliştirmek teknolojiyi şirketimiz birimlerine edepte ederek klasik çözümler yerine en etkin çözümleri noktalara taşımak ve sürekliliği sağlamak müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden her zaman daha üstün sonuçlara ulaşmak.

Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ve ürün sunarak çatı yalıtım sektöründe etkin ve teknolojik çözümler üretebilmek için yenilikleri takip etme prensibinden standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alacak yerli ve yabancı sermayenin Türkiye ekonomisine kazandırılmasına her zaman öncü lider olacaktır. İnşaat sektöründeki gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip ederek her zaman çağı yakaladık. Sürekli yenilediğimiz ekipmanımız ve farklı zevklere ve isteklere göre geliştirdiğimiz çalışma şeklimiz ile bizim için yapılamayacak çatı, çalışılamayacak malzeme kalmadı.

Tüm ustalarımızı sektörün en iyileri arasından seçmeye özen gösterdik. İş güvenliği konusunda hassasiyet göstererek, can güvenliğini her şeyin önüne koyduk. Para kazanmayı tali amaç olarak görmemiz bize müşteri memnuniyeti ve saygın bir isim kazandırdı. Yeni çatı yapımından su oluğu açmaya kadar çatı ile ilgili her işi canla başla yerine getirdik. Bizim için işin büyüğü küçüğü yoktur, mutlu aileler ve sağlam çatılar vardır. Üzerimize alarak bitirdiğimiz her işin arkasında durarak, sorunları ivedilikle gidererek, müşterilerimizin her an ulaşabileceği bir sistem yaratarak sektörün çalışma usullerine yeni ve farklı bir anlayış getirdik.

Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen ekibimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir. Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve yatırımcılarımıza yenilikçi çözümler sunarak, kalite ve standartlarda optimum maliyetlerle maksimum değerli projeler geliştirmek, çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmak ve sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci geliştirerek toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır. Yönetim faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.