• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Well Bariatric

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
178 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bahadır Levent Alagöz
  • ADRES: Büyükdere Caddesi İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 678 7997
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Tüp Mide Ameliyatı

Op. Dr. Onur Kesler, 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı.

Aynı yıl İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasına başladı. Mecburi hizmetini, Kahramanmaraş Yenişehir Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Hizmet süresi içinde Endoskopi ünitesini kurdu ve pek çok meslektaşının endoskopi eğitimlerine katkıda bulundu.

Hem uzmanlık eğitimi, hem de Genel Cerrahi uzmanı olarak görev yaptığı bütün süre boyunca Laparoskopik Cerrahiye özellikle ilgi duydu. Reflü ve tümör operasyonları gibi ileri laparoskopik cerrahi alanlarında uzun süre çalıştıktan sonra İstanbul Tıp Fakültesi’nde obezite cerrahisi üzerine eğitim aldı. Geçen zaman içinde binlerce hastasının, Sleeve Gastrektomi (tüp mide ameliyatı), Roux En Y Gastrik By-Pass, Mini Gastrik By-Pass gibi obezite ameliyatlarının yanında yüzlerce revizyon (düzeltme) ameliyatını ekibi ile gerçekleştirdi.

Op. Dr. Onur Kesler 2000’den fazla başarılı obezite ve diyabet ameliyatından sonra tecrübelerini profesyonel ekibiyle Kesler Clinic çatısı altında toplayarak kısa sürede yerli ve yabancı hastaların obezite ve diyabet gibi hastalıklardan kurtulmasını sağladı.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.