• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Üsküdar Su Tesisatçısı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
828 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Su tesisatçısı
  • ADRES: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar Profesyonel Su Tesisatçısı Firması

Masrafsız ve Uğraşsız Su Kaçak Kontrolü Nasıl Yapılır?

Üsküdar Tesisatçı Su kaçakları ev sahipleri ve kiracılar tarafından en çok korkulan durumlar arasında yer alır. Neden bilinmeyen bir sızıntı ile dolaplar, duvar tamamen batar ve görüntüsünü yitirmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılan kişilerin ilk başvurduğu alanlar hiç şüphesiz tesisatçılar olmaktadır. Su tesisatçıları bireylerin kaçaklarının bulunmasında etkili olmaktadır.

Kişiler profesyonel çalışma gösteren tesisat firmaları ile çalışmak ister. Çünkü toplum arasında su kaçak tespiti denildiğinde akıllara ilk olarak tespit için zemin ya da duvar kırma gibi işlemler gelmektedir. Bu işlemler doğrultusunda özellikle evde ciddi bir kargaşa sonrasında ise temizlik işlemi gerekir. Zaman açısından müsait olmayan bireyler özellikle bu konuda bir tedirginlik yaşar.

Artık bireylerin herhangi bir sebepten ötürü tedirginlik yaşamalarına gerek yoktur. Sebebi ise gelişen teknoloji tespit araçları ile yöntemsel olarak çeşitlilik giderek artmaktadır. Acillik durumuna göre istenen şekilde tespitler kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Boş ve yerleşilmemiş bir evde kırım döküm işleri problem oluşturmasa da yerleşik alan içerisinde kırmadan yöntemler tercih edilir.

Su Kaçağı Kontrol Etme Yöntemleri

Su kaçağı oluştuğunu düşünüyor ancak emin de olmadan bir tesisatçı ile çalışmak istemiyor olabilirsiniz. Su kaçağı oluşumunun yaşam içerisinde belirtileri mutlaka bulunmaktadır. Kişilerin bu noktaları bilerek tespitler yapması kesin olarak su kaçağı olduğunun kanıtı niteliğinde olmaktadır. Sizler de evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız eğer aşağıdaki durumları tek tek kontrol etmekte fayda bulunur.

Su kaçağı oluşan bir alanda ilk olarak fark faturalara yansımaktadır. Olağan faturalara nazaran kullanmadığınız halde çok yüksek bir fiyatlandırma varsa sıkıntı var demektir. Bunun yanı sıra su sayacını takipte olabilirsiniz. Su sayacı evde herhangi bir su kullanım durumu yokken bile hareket halindeyse bir yerde su kaçağı olduğu garantidir. Bunlar ile yöntemler sınırlı kalmamaktadır.

En etkili su kaçağı tespit yöntemi ise hiç şüphesiz ev alanlarında oluşan duvar kabarmaları ve rutubet olmaktadır. Üst katta oluşan sızıntı sebebiyle duvarların kabarması ve kötü renkli oluşumlar meydana gelir. Rutubet nemden dolayı oluşur. Bundan dolayı su kaçağı kesinlikle bulunuyor diyebiliriz.

Kırmadan Gerçekleştirilen Kaçak Tespiti

Su kaçağı varlığı kesin olarak belirlendikten sonra su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Şayet su kaçağı hangi döşemeden dolayı gerçekleştiği bilinmiyorsa işler bu noktada zorlaşır. Çünkü eskiden çoğu tesisatçı firması yeri tespit edebilmek adına zemin, duvar gibi alanları kırmaktaydı. Üsküdar Tesisat olarak bu durumun artık kesin bir sonuç üretmediğini bildiğimizden farklı yöntemler denemekteyiz.

Kırmadan su kaçağı tespiti yöntemi en çok kullandığımız yöntemimizdir. Sahip olduğumuz cihazlar doğrultusunda duvar ya da zemin altındaki boruların takibini ve varsa kaçak su tespitini direkt olarak görmekteyiz. Bu sayede zaman ve enerjiden tasarruf sağlayarak kırma işleminden son derece uzak durmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.