• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
184 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: sabri yılmaz
  • ADRES: Tekstilkent 10- A Blok No 309 P.K.34522 Esenler/İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 307 0009
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Özel Ambulans Hizmetleri
Özel Ambulans Hizmetleri

Acil Durumlarda yada Planlı Sevkleriniz yada Diğer deSorunlarınız ve Tıbbi Danışmanlık için 7 Gün 24 saat yer ve zaman fark etmeksizin, Sizin için Nöbetteyiz. Bir Telefon Kadar Yakınız…

TURKPOWER Özel Ambulans ve Sağlık Hşzmetleri olarak her daim son teknoloji ile donatılmış hasta nakil araçlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti vermekten onur duyarız.

Özel Ambulans
Özel Ambulans, Acil Ambulans, Hasta Nakil Ambulans, Şehirler Arası Ambulans, Uluslar Arası Ambulans, Doktorlu Ambulans, Sabit Nokta Ambulans, Ambulans Kiralama,​ Eve Doktor Hizmeti, Evde Serum, Organizasyonlarda Ambulans, Kiralık Özel Ambulans,

Detaylı Bilgi
Hastaneden Eve Nakil
Muayene, Laboratuvar tetkiki, diyaliz, Tomografi veya MR çekimi vb. acil olmayan tıbbi ihtiyaçları sağlık kuruluşlarında karşılanan bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri adrese nakil hizmetidir.

Detaylı Bilgi
Şehirler Arası Ambulans
Diğer İllerden Şehirlerarası Hasta Nakil İstanbul merkezli olan firmamız şehir dışındaki hastanelerden İstanbul içine nakillerde sizlere eksiksiz hizmetler sunmaktadır. Bünyemizde bulunan tüm ambulans ve nakil araçlarımız tam donanımlı araçlar ve tecrübeli ekiplerle hizmet vermektedir

Detaylı Bilgi
Doktorlu Ambulans
Acil bir durumda TÜRKPOWER’a ilk ulaştığı andan itibaren, bulunduğu yere iletilen acil doktor ve tam yoğun bakım donanımlı ambulans ile tedavisi tamamlanıncaya veya en uygun hastaneye nakli ve doktor ile buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilmesi ile sonuçlanır.

Detaylı Bilgi
Acil Ambulans
Acil Durumlarda en kısa sürede hastaya ulaşarak ilk müdahaleyi gerçekleştiren, ihtiyaç halinde en yakın ve hastaya uygun sağlık kuruluşuna çok hızlı bir şekilde hastanın naklini sağlayan profesyonel ekipli ambulanslardır. Acil Yardım Ambulanslarında bulunan personelin Doktor, Tıp Teknisyeni ve İlk yardım eğitimi almış olan profesyonel şoförlerden oluşmaktadır.

Detaylı Bilgi
Sabit Nokta Ambulans
Sabit ambulans nokta hizmeti kurumsal müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirli bir bölgede ,özellikle şehir merkezine uzak veya yakınında herhangi bir sağlık merkezi bulunmayan yerlerde sabit ambulans kurgusu yapılarak etkin şekilde fayda sağlanabilmektedir.

Detaylı Bilgi
Uluslar Arası Ambulans
Ambulanslarımızda ayrıca uzun mesafeli yolculuklar da hastanın oksijen ihtiyacı gerekli ise araçlarımız da kendi oksijeni üreten (Oksijen Konsantratör Cihazı) cihazımız sayesinde oksijen sıkıntısı çekmemektedir. Ventilatör cihazlarımız da buna uyumlu olduğu için sorun yaşanmamaktadır.

Detaylı Bilgi
Evde Doktor Hizmeti
Hastanın evinde muayene hizmetinin gerçekleştirilmesidir. Evde doktor hizmeti aile yakınlarının talebine göre istenilen tüm branş hekimleri kurum tarafından organize edilerek eve muayene için yönlendirilebilir. Eğer hangi branş hekimden hizmet almanız gerektiğini bilmiyorsanız evde bakım hekimlerimiz bu konuda sizleri yönlendirecektir.

Detaylı Bilgi
Hasta Nakil Ambulansı
Hasta Nakil Ambulanslarımız ; tıbbi tetkik, tedavi veya farklı amaçla herhangi bir noktadan farklı bir noktaya nakli gerçekleşecek olan hastalarımızın, konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamasını amaçlayan güvenilir hizmet anlayışına uygun bir İlkyardım eğitimli Sürücü ve bir Acil Tıp Teknisyeninden oluşan ekibi ile hasta nakli yapan araçlarımızdır.

Detaylı Bilgi
Evde Sağlık
Evde Doktor Muayene​

Evde Serum

Evde Hemşirelik

Evde Laboratuvar

Evde PCR Testi.

Yerinde Sağlık Hizmetleri

Detaylı Bilgi
Organizasyonlarda Ambulans
Organizasyonlar da bir çok sağlık sorunlarının yaşanması olası bir durumdur. Yoğun insan kalabalığının olduğu konser, miting, açılış gibi etkinliklerde basit yaralanmalar, bilinç kayıpları ve hayati tehlike içerebilecek bir çok farklı sorun görülebilir. Organizasyon ekibimiz sağlık personellerimiz ile ilk müdahaleyi yapmakta ve en kısa sürede en yakında bulunan sağlık kuruluşuna naklini sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi
Evde Serum
Evde Sağlığin hemşirelik uygulamaları arasında yer alan evde serum takma işlemi intravenöz (damar içi) antibiyotik, diğer ilaçlar, oral(ağız yolu) alımı olmayan hastaların damar içinden beslenmelerini sağlayan mama ve sıvı tedavisine ihtiyaç duyan hastaların, ev konforunda tedavilerini almalarını sağlar.

Detaylı Bilgi
ÇALIŞMA SAATLERI
İhtiyacınız Olduğunda Buradayız

Acil Durumlarda yada Planlı Sevkleriniz yada Diğer deSorunlarınız ve Tıbbi Danışmanlık için

7 Gün 24 saat yer ve zaman fark etmeksizin, Sizin için Nöbetteyiz. Bir Telefon Kadar Yakınız…

 

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.