• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
10 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Max Walker
  • ADRES: Yalikavak Marina, Bodrum, Turkiye
  • TELEFON: 0 (542) 149 3384
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

‘Turkey Yacht Rentals’, 2019’dan bu yana Türkiye’nin en gözde kıyılarında lüks yat kiralama hizmetiyle ön plana çıkıyor. turkeyyachtrentals.com üzerinden, beş kişilik profesyonel ekibimiz, müşterilerimize özel, rahat ve şık yat seçenekleri sunarak, denizde benzersiz bir tatil deneyimi vaadediyor. Misafirlerimiz, son teknolojiyle donatılmış yatlarımızda Türkiye’nin büyüleyici doğal ve tarihi güzelliklerini keşfederken, lüks ve konforun keyfini sürecekler.
Turkey Yacht Rentals, her bir yatını güvenlik ve konfor açısından en yüksek standartlarda sunarak, müşterilerine eşsiz bir deniz yolculuğu deneyimi sağlamaktadır. Müşterilerimiz, yatlarımızla Akdeniz ve Ege’nin kristal sularında yelken açarak, Bodrum’dan Marmaris’e, Kekova’dan Fethiye’ye kadar eşsiz destinasyonlardaki gizli koyları keşfetme ve bölgenin zengin kültürel mirasını deneyimleme fırsatı bulacaklar. Her yat, rahat ve lüks bir konaklama deneyimi için en iyi olanaklarla donatılmıştır.
Turkey Yacht Rentals, aile tatillerinden romantik seyahatlere, arkadaş gruplarından kurumsal etkinliklere kadar her türlü ihtiyaca uygun, kişiye özel ve esnek hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Turkey Yacht Rentals ile Türkiye’nin eşsiz manzaralarını keşfederken, lüks ve konforlu bir yat tatiline hazır olun!

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.