• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
332 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Salih ÇAKICI
  • ADRES: E5 Yanyol Üzeri Akyıldız Çıkmazı No: 10 İçmeler - Tuzla - İstanbul
  • TELEFON: 0 (545) 191 3434
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tek Prefabrik 2000 yılından hizmete başlamıştır.Bünyesinde prefabrik, konteyner ve hafif çelik yapılar iş alanlarını bulundurmaktadır.

Uygun üretim-hizmet koşulları oluşturduğumuz ve yerel kaynaklar ile küresel ticaret piyasasına yönelik belirlediğimiz sektörlerde faaliyetlerini sürdüren firmamız, genç yaşında yakalamış olduğu başarıyı güvenilir ve istikrarlı yapısıyla geleceğe de taşımaktadır.

Gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında ülkece yoğun ticari faaliyetlerimizin olduğu inşaat sektöründe HAFİF ÇELİK YAPILAR ve ÇELİK YAPILAR üretimine önem vermekteyiz. Dünyada kullanım oranı oldukça yüksek olan bu yapı türleri, ülkemizde son dönemlerde tanınmaya başlamıştır.Deprem kuşağında yer alan coğrafyamızdan dolayı da gittikçe üretim ve kullanım alanı genişlemektedir. Kullanım alanlarını konut villalar, hangarlar, okullar, hastaneler, sosyal tesisler, ofis tesisleri ve oteller olarak sıralayabiliriz. Bu yapı sisteminin deprem konutu olarak değil, tamamen geri dönüşümlü kalıcı ve güvenli yapı sistemi olarak görülmesi gerekmektedir. Ayrıca kişiye ve konuma göre özel olarak tasarlanan mimari yapısıyla bireysel olarak ilgilenilen müşterinin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Yurtdışı şantiyelerine sağladığı işçi istihdamıyla bugüne kadar Rusya, Kazakistan, Irak, Cezayir, Moritanya, Libya, Katar, Azerbaycan gibi ülkelerde saha montaj ekibine tecrübe katmış olan Tek Prefabrik, böylelikle şantiyede kalifiye işçilik ve üretim hızıyla ön plana çıkıyor.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan firmamız ; teknik ve idari personeliyle müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Almanya, Türkmenistan, Kuzey Afrika, Irak, İran , Azerbaycan, İngiltere, Libya, Tacikistan, Romanya, Sudan, Bulgaristan, Nijerya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Gürcistan dahil dünyanın bir çok ülkesinde varlığımızı sürdürmenin ve ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu taşımaktayız.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.