• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
105 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Enes DENİZ
  • ADRES: Ereğli/Konya
  • TELEFON: 0 (332) 606 0792
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

SMM Panel SMMedya Nedir?

SMM panel, sosyal medyada etkileşim artırmaya yönelik ücretli hizmetler sunan dijital platformdur. ‘SMM’ kısaltmasının açılımı ‘Social Media Marketing’ şeklindedir. Bu da ‘sosyal medya pazarlaması’ anlamına gelir. Sistemin amacı bir kişinin ya da bir markanın potansiyel müşteri erişimini, değerini ve reklam etkisini artırmasına destek olmaktır.

Dijital ortamda varlık göstermek istiyorsanız sosyal medyada yer almak sizin için bir zorunluluktur. Küçük çaplı işletmelerden büyük markalara kadar herkesin rekabet ortamında hedef kitlesine en hızlı yoldan ulaşması sosyal medya ile mümkündür.

Ancak takipçi edinmek, yüksek etkileşim elde etmek zaman ve emek gerektirir. İşte birçok insan uğraşmak yerine SMM panellerden hizmet almayı tercih eder. Bu sayede popülerite kazanmayı, hesabını kısa zamanda büyütmeyi amaçlar.

SMM Panel Nasıl Çalışır?

Listelenen hizmetler çeşitli paketlere ayrılır. Örneğin Instagram takipçi kategorisi altında ‘Instagram 10 bin takipçi, yabancı takipçi, kadın takipçi, telafili takipçi’ gibi paketler sunulur.

Kullanıcı, siteye kayıt olduktan sonra hesabına bakiye yükler. Hizmet kategorisini seçer ve ihtiyacına göre bir servisi/paketi tercih eder.

Gönderilecek miktarı belirler. İşlemin hangi hesapta gerçekleştirilmesini istiyorsa o hesabın kullanıcı adını girer. Belli bir paylaşım için hizmet alacaksa o paylaşımın linkini yazar.

Tutar karşı tarafa aktarıldığında sipariş işleme alınır. SMM panellerde gönderim çoğu zaman anlık olarak başlar. Tamamlanma süresi paket içeriğine göre değişir. Aylık paketlerde işlemler 30 güne yayılarak gerçekleştirilir. Örneğin düzenli beğeni isteyenler aylık beğeni paketlerinden birini seçer.

SMM Panel Hangi Hizmetleri Verir?

SMM panel hizmetleri arasında en popüler olanı takipçi satışıdır. Takipçi alımı yapmak hesabınıza prestij kazandırır, güçlü bir imaj çizmenize yardım eder. Ancak bot takipçiler ise yalnızca ‘takipçim fazla görünsün’ diyenlere hitap eder. Bilgisayar yazılımıyla oluşturulan bu pasif hesapların düşme oranı yüksektir. Yani bot takipçi aldıktan bir süre sonra hesabınızdan silinebilir.

Yabancı, kadın veya erkek takipçi gibi özel hizmetler de sunulabilir. ‘Düşmeyen takipçi/garantili takipçi’ gibi isimlerle satılan paketlerde telafi imkânı vardır. Düşme olursa o miktar kadar yeniden gönderim sağlanır.

Beğeni hizmetiyle paylaşımların görünürlüğünü artırmak mümkündür. Hatta yüksek beğeni oranı, Keşfet sekmesine de çıkmayı sağlayabilir.

Yorum hizmeti sayesinde paylaşımlarınıza farklı profillerden yorum yaptırabilirsiniz. Böylelikle etkileşim algısı oluşturabilir, insanların güvenini kazanabilir ve paylaşımlarınızın ilgi çektiğini gösterebilirsiniz. Görüntülenme sayısı artırma, video izlenme, canlı yayın izlenme, Youtube abone, Instagram hikâye izlenme, Instagram gönderi kaydetme gibi işlemler de SMM panel servisleri arasına dâhildir.

Twitter’da Trend Topic sekmesine çıkarma, Instagram repost, Twitter retweet ve benzeri uygulamalar yine SMM paneller tarafından sunulur.

Bazı SMM paneller birkaç kategoride hizmet sunar. Bazıları Spotify, SoundCloud, Google Maps, Linkedİn, Tripadvisor, Telegram, Pinterest, Twitch, TikTok gibi çeşitli platformlar için de bu tarz hizmetler verir.

SMM Panellerin Avantajları Nelerdir?

Daha geniş hedef kitlelere ulaştırır.

Sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirir.

Geri dönüşüm oranlarınızın artmasına, marka bilinirliği elde etmenize katkıda bulunur.

Rakiplerinizin önüne geçmeyi kolaylaştırır.

Organik takipçi, beğeni ve izlenme gibi etkileşimler sosyal medyada sizi daha görünür kılar. Potansiyel müşterilerinizde iyi bir izlenim uyandırır. Bu da satış faaliyetlerinizi olumlu etkiler.

Müşteri ilişkilerinizin gelişmesine yardım eder. Kaliteli SMM panel hizmetleri reklam ve pazarlama mâliyetlerinizi azaltır. Sosyal medya hesabınızı daha kısa zamanda büyütmenizi sağlar.

gelişmiş APİ ile 7/24 hizmet verebilmesi de SMM panel avantajları arasındadır.

SMM Panellerde API Ne Demektir?

API (Application Programming Interface) sistemleri iki sunucu arasında bağlantı kurmaya imkân tanır. Bir panel kurduğunuzu ve elinizde binlerce hesap olduğunu varsayalım. Bu durumda API sistemini kullanarak başka panellere de hizmet verebilir, yani bir bakıma toptancılık yapabilirsiniz. Aracılık sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Uzaktaki paneller üzerinde otomatik sipariş oluşturma, bakiye sorgulama, sipariş durumunu kontrol etme ve güncelleme gibi işlemler bu otomasyon yardımıyla gerçekleştirilir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.