• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

RFR INSTITUTE MESLEKİ BELGELENDİRME KURUMU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
300 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erdem ŞENBAY
  • ADRES: Yunusbey Cad. Berberoğlu İş Merkezi No:14/7 Süleymanpaşa -TEKİRDAĞ
  • TELEFON: 0 (850) 532 3459
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Rfr İnstitute olarak biz hayatın bilgi damlacıklarından oluşan uçsuz bucaksız bir okyanus olduğuna inanıyoruz. Merak, öğrenme, gelişim, ilerleme tutkusu olan ”insan” bu okyanus da ilerledikçe bilginin ne kadar sonsuz ve her an kendisine temas eden zerreciklerden oluştuğunun farkına varmaya başlıyor. Farkındalığımız arttıkça adeta dev bir mıknatıs gibi bilgiyi zihnimizde işliyor ve yaşamın karmaşık ahenginde sürekli gelişen varlıklar olarak yolculuğumuza devam ediyoruz. Modern yaşamın sunduğu dijital dünyada bilgiye her an her yerde ulaşabiliyor olmanın nimetlerinden faydalanmak, sınırları giderek silinen Dünya’nın üyesi olan insan için olmazsa olmaz hale geliyor.

Bizler de buradan yola çıkarak ” Okul sadece dört duvarı duvarlarla çevrili tepesinde çatısı olan yer değildir.

Öğrenmenin yeri ve zamanı yoktur. Eğitim her yerdedir. Mesleki Belgelendirme Eğitim Programlarımız kapsamında 1500’e yakın eğitim programı ve seçeneği ile maksimum fayda sağlamak adına Online Eğitim Platformumuz sayesinde alanındaki en iyi uzman eğitmenleri sizlerle bir araya getirmek için tutku ile çalışıyoruz.

Rfr İnstitute Mesleki Belgelendirme Kurumu olarak etik değerlere bağlı, bugün ve gelecek için var gücü ile çalışan, yeteneklerinizin gelişmesinde sınır tanımayan, GÜZEL BİR GELECEK için alacağınız eğitimlerde yol arkadaşınız olmak için sizi bekliyoruz.

Bu yolculuk da sizlerin hayatına temas edebilmek, dokunabilmek bizim için mutlulukların en güzeli…  

Kısaca bizim felsefemizde; 1’nci önceliğimiz paranız değildir; TAKDİRİNİZİ kazanmayı hedefleriz. 1’e bin katarak kimseyi aldatmayız. 1 yığın laf etmez size yol gösteririz. Rakiplerimiz hakkında olumsuz konuşmayız. Fiyat değil değer sunarız. Sorularınıza cevap verirken doğru konuşuruz. Konuştuğumuzu yerine getirmek için çok çalışırız. Sorunlara değil çözümlere odaklanırız. Çözdüğümüz sorunun karşılığında teşekkür bekleriz 🙂 Bizi tercih etmeyene de teşekkür etmesini biliriz 🙁 Hata yapar isek özür diler, telafisini ararız Kendimizi “çok bilir” sanmayıp, sürekli gelişime inanırız. Kaydınızı alana kadar değil, hedefinize ulaşana kadar yanınızdayız. 

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.