• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Piri Piri Chicken Red Hot

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
97 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halis Gündoğdu
  • ADRES: Abdurrahmangazi Mahallesi Ebubekir Caddesi No: 14/51 Sancaktepe / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 313 7474
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Piri Piri Chicken, 2022 yılında İstanbul’da kurulmuş bir restorandır. Ana ürünü tavuk olan marka, yemek severlere özel hazırlanan eşsiz soslarla birlikte sunulan tavuk çeşitleriyle tanınmaktadır. Piri Piri Chicken, tüm müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmakta ve lezzetli yemeklerinin yanı sıra, hızlı ve kaliteli hizmeti ile de ön plana çıkmaktadır.

Vizyonumuz, tüm yemek severlere eşsiz bir tavuk deneyimi sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşarak, sektörde lider bir konuma gelmektir. Bu hedefe ulaşmak için, ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi koruyarak, yeni lezzetler ve servis konseptleri geliştirmekteyiz.

Misyonumuz, kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize en iyi yemek deneyimini sunarken, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modeli ile faaliyetlerimizi yürütmektir. Tüm süreçlerimizde çevre ve insan sağlığına özen göstererek, toplumun refahına katkıda bulunmak istiyoruz.

Bu doğrultuda, kaliteli ürünlerimizi ve hizmetimizi daha fazla kişiye ulaştırmak için yurt içi franchise fırsatları sunmaktayız. Kendi işletmesini kurmak isteyen girişimcilerin yanı sıra, sektörde tecrübeli olanlar da Piri Piri Chicken ailesine katılarak başarıya ulaşabilirler.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.