• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
116 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erhan İşbaralı
  • ADRES: Merve Mah. Gazi Cad. No:13 Sancaktepe, 34791, İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 406 9239
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Birçok farklı sektör ve alanlarda kullanılan mermer, sert yapısı, uzun ömürlü olması ve doğal bir ürün olması nedeniyle diğer materyallere göre daha fazla ilgi görmektedir.

Palissandro Mermer olarak maden ocağından çıkan hammaddeleri işliyoruz ve değeri yüksek ürünlere dönüştürerek tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Dayanıklı ve şık görünümlü bu görkemli doğal mermerleri her türlü yapınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Palissandro Mermer Çeşitleri
Renk yapısına göre farklı isimlerle adlandırılan bu mermer Palissandro Avellano Mermer, Palissandro Black Mermer, Palissandro Classic Mermer, Palissandro Bronze Mermer ve Palissandro Royal Mermer olarak 5 çeşittir. Palissandro Mermerler, duvar kaplamalarında, zemin uygulamalarında, mutfaklarda, banyolarda ve diğer mekan tasarımlarında tercih edilmektedir.

Palissandro Mermer olarak mermer çeşitlerimiz ile ülkemiz mermer sektörüne katkıda bulunuyoruz. Birçok farklı çeşitte ürettiğimiz mermerlerimiz ile zeminleri, duvarları, mutfak ve banyoları Palissandro Mermer zerafetiyle süslüyoruz.

Sayfamızda bulunan Palissandro Mermer ürünlerini inceleyebilir, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşam alanınıza uygun mermere Palissandro Mermer ile ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.