• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Özge Yangın söndürme iş güvenliği ekipmanları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
210 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Yıldız
  • ADRES: Akçay Asfaltı üzeri no:31 (trafo yanı bim market karşısı )Edremit
  • TELEFON: 0 (266) 373 8518
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ BALIKESİR

FİRMA HAKKINDA

Yangın, günlük hayatımızda gerek verdiği maddi zararları açısından, gerekse toplum ve insan üzerinde bıraktığı etkileri açısından, üzerinde ısrarla durulması ve mutlaka etkilerinin en aza indirilmesi gereken bir sorundur.

ÖZGE YANGIN SANAYİ TİCARET ve PAZARLAMA Tic. Ltd. Şti. olarak kuruluş amacımız yangın sektöründe özellikle endüstriyel tesislerin korunması konusunda çalışmaktır.

Temel amacımız, endüstriyel yangın tehlikelerine doğru ve akılcı çözümler üretmektir. Endüstriyel yangın tehlikelerine uygun çözümler üretirken, ulusal ve uluslararası kuralları uygulayarak bu kuralların gerektirdiği kalitede ve onaylara sahip ürünleri kullanarak çözüm üretmektedir.

ÖZGE YANGIN kendini devamlı geliştirmeye yönelik politikası ile kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve büyümeyi hedefleyen bir yönetim politikasına sahiptir. Dinamik ve genç kadrosu, son teknolojik gelişmeyi takip etme gayretini hiç bir zaman bırakmayan imalat bölümü, ve geleceğe yönelik yatırımları ile sektörün önder kuruluşudur. Bugün üretim ve AR-GE alanında yaptığı yatırımlarla Çanakkale, İzmir, Bursa ve Balıkesir Bölgesinde Hizmet Vermektedir. ÖZGE YANGIN sektöründe kaliteli ürün imalatı ve satış sonrası geniş hizmet ağı ile lider olmanın gururunu taşımaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.