• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
139 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: yönetici
  • ADRES: Abdurrahmangazi mh. Alaçam Sk. No: 14 kat: 1 Sultanbeyli / İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 507 0524
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

nova green city, her biri kendi alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel bir ekibe sahiptir. ‘Teak deck’ ve ‘iroko deck’ uygulamalarında hizmet yelpazesinde faaliyet göstermektedir.

nova green city olarak biz, mevsim ya da mekan fark etmeksizin size açık alanda keyifli zaman geçirebileceğiniz alanlar yaratırız. Belki plajda ya da havuz kenarında yüzme sonrası güneş keyfi yapmak istersiniz, belki ailenizle karlarda mangal… Belki de yakın bir dostunuzla yağmurlu bir öğleden sonra kahve içip sohbet etmek ya da güzel bir bahar günü hamağınıza uzanıp kitap okumak…

nova green city
Tüm dış mekan ahşap uygulamaları (cafe,restaurant, villa,otel,spor salonu, tasarım kapılar, bahçe uygulamaları, ahşap tabela, zemin parke) tüm dış ve iç mekanlara uygulamada profösyenel kadro ve ekipmanları ile ayrıca dış mekan mobilya ve sabit zemin sandalyeler, masalar, salıncaklar, şezlonglar gibi yemek ve dinlenme mekanlarının bakım ve onarımlarını yapmaktadır.

AHŞAP DECK
Firmamız teknik kadrosu insana, doğaya, mesleklerine saygılı, müşteri odaklı, etik ve temel kültürel değerlerimizi firma kültürü ile bütünleştirebilmiş, yenilikleri dünya ile aynı anda şirket yapısına adapte etmek kabiliyetine sahip, sürekli araştıran, geliştiren dizayn eden deneyimli bir ahşap uygulama şirketidir

İROKO DECK
iroko deck zemin kaplaması, üst düzey ev projeleri için ideal, fantastik ve az bakım gerektiren bir ahşap kaplaması çözümüdür. Çok yönlülüğü nedeniyle zemin kaplaması sınır değildir, Iroko kaplamalı ve çıtalı ekranlar oluşturmak için de kullanılabilir. Son derece dayanıklı iroko ve ahşap kaplaması, kaynağında fırında kurutulur, sarı-kahverengi ila altın kahverengi renktedir ve birbirine kenetlenmiş damarlıdır ve hem ticari hem de ev projeleri için çok idealdir.

teak deck uygulama
Teak Deck uygulamalarında kullanılan Teak ağacını biraz anlatmalıyız. Güneydoğu Asya ülkesi olan Myanmar (Burma) da yetişen Teak ağacı, hertürlü hava koşullarına, su, güneş, çürüme, kurtlanma, nem ve rutubete karşı son derece dayanıklı olmasıyla bilinir. Teak ağacı; havuz kenarları, teraslar, cephe kaplamaları, gemi güverteleri, parke ve mobilya gibi birçok alanda kullanılır. Sert ve sık dokuludur, altın kahverengi renge sahiptir ve kendine özgü yağlı bir yapısı vardır. 40 metreye kadar uzayabilen Teak ağacı dünyanın en değerli ağaçları arasındadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.