• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

MV Hukuk Bürosu – Bağdat Caddesi – Av. Arb. Murat Velioğlu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
197 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Av. Murat VELİOĞLU
  • ADRES: FENERYOLU MAH. BAĞDAT CAD. BAYRAK ÇIKMAZI SK. NO:1-10 BEYAZ KÖŞK
  • TELEFON: 0 (216) 510 6789
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

MV Hukuk Bürosu, İstanbul – Bağdat Caddesi’nde yer alan Florence Nightingale Hastanesi’ne komşu, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yürüme mesafesinde olan Prenses Bezmigül Hanım köşkünde hizmet veren ve Av. Arb. Murat VELİOĞLU tarafından yönetilen butik bir avukatlık bürosudur.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olan ve 2004 yılından itibaren avukatlık yapan Murat VELİOĞLU, mesleğinin ilk yıllarında İstanbul’un önde gelen uluslararası hukuk bürolarında görev almıştır. Hukuk yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi’nde (İngilizce – LL.M.) tamamlayan Murat VELİOĞLU, mezuniyetin ardından hukuk alanında eğitimler almak üzere A.B.D’ye yerleşmiştir. A.B.D’nin Kaliforniya eyaletinde 2 yıl süren hukuk eğitiminden sonra Koç Holding’e bağlı ve Türkiye’nin en büyük sanayi şirketi olan TÜPRAŞ bünyesinde 5 yıl süreyle, sırasıyla; avukat, müşavir avukat ve hukuk müşavirliği görevlerini ifa etmiştir. Mesleğine, avukat ve resmi arabulucu olarak 20 yılın birikimiyle yönettiği ve kurucusu olduğu MV Hukuk Bürosu çatısı altında devam eden, yurt içinde ve yurt dışında şirketlere ve şahıslara iş ve ticaret hukuku, gayrimenkul ve miras hukuku, aile, boşanma ve ceza hukuku, tüketici ve sağlık hukuku, kira ve kentsel dönüşüm hukuku ile uluslararası yatırımcılara ABD’de şirket kurulumu, E-2 / EB-5 vizesi ve green card temini konularında uzman ekibiyle birlikte danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmeti sunan, bu bakımdan dünyanın birçok ülkesinde kendi alanlarında uzman hukukçularla ve akademisyenlerle iş birliği içinde olan Av. Arb. Murat VELİOĞLU, müvekkillerinin ihtiyaçlarına göre yaratıcı hukuki çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Adalet Bakanlığı tarafından verilen Noterlik Belgesi’ne sahip olan Av. Arb. Murat VELİOĞLU, İstanbul Barosu’na, Türkiye Barolar Birliği’ne, Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucular Sicili’ne kayıtlı olup; İstanbul Barosu Sağlık Hukuku Merkezi, İstanbul Barosu Tahkim Hukuku Merkezi ve İstanbul Barosu Avukat Hakları Merkezi üyeliği de yapmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.