• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

MKA SAFETY YANGIN SÖNDÜRME VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
230 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CEM BÜTÜN
  • ADRES: İSTASYON MAH.KAZIM KARABEKİR CAD.TOK SOKAK NO:11/B TUZLA-İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (542) 741 3462
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

MKA SAFETY YANGIN SÖNDÜRME GÜVENLİK olarak tüm odak noktamız, özel riskli ortamlar için yangın söndürme teknolojileridir. Erken yangın algılama ve hızlı etkili bastırmanın hayatları, bitkileri ve mülkleri kurtarabileceğine inanıyoruz. MKA SAFETY YANGIN SÖNDÜRME GÜVENLİK ekibi, bu değerlerin her zaman organizasyonun merkezinde kalmasını ve yaptığımız her projenin ve tüm çalışmaların etkin bir şekilde yansımasının sonuçlarını takip eder ve devamlılığını sağlar.
Sistemin yaşam döngüsü boyunca yangından korunma ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için incelemeden kuruluma ve bakıma kadar size sorunsuz bir müşteri deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz.
Kurumsal ortaklarımız ile yaptığımız iş birliği neticesinde tasarım ve kurulum ekibimiz ile birlikte kalite kontrolünün en üst düzeye çıkarılmasını tüm mühendislerimizin ve personelimizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun yeterlilik seviyesinde gerekli olan tüm teknik bilgi ,donanım ve tecrübeye sahiptir.
MKA SAFETY YANGIN SÖNDÜRME GÜVENLİK tüm sistemlerin operasyonel bütünlüklerinin zarar görmesi söz konusu olmaması için düzenli bakım ve servis işlemlerine büyük önem vermektedir. Düzenli bakım, sistemlerinizin yaşam döngüsünü iyileştirir, paradan tasarruf etmenizi ve kesintisiz koruma almanızı sağlar.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.