• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
21 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Uğurtan
  • ADRES: cihangir
  • TELEFON: 0 (537) 924 8028
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 24:00

FİRMA HAKKINDA

📘 Hayal dünyanızı geliştirin! “Masal Oku” ile çocuklarınıza harika bir hediye sunun. Her biri büyüleyici güzellikteki masallarımız, onların hayal güçlerini beslerken, iyi niyet ve arkadaşlık gibi değerleri de öğretiyor.
📚 “Hikaye Oku” kategorisinde, keyifli ve öğretici hikayeler bulabilir ve çocuklarınızla birlikte keyifle okuyabilirsiniz. Bu hikayeler, kelime dağarcığını geliştirirken hayal gücü ve düşünme yeteneklerini de güçlendiriyor.
👫 “Çocuk Masalları” ve “Çocuk Hikayeleri” kategorilerimiz, minikleri gizemli dünyalara, uzak diyarlara ve sihirli evrenlere taşıyacak. Bu masallar ve hikayeler, çocuklarınıza hayal gücü, merak ve üretkenlik duygularını geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.
🌙 Çocuklarınızın uyku öncesi ritüellerini daha keyifli hale getirin, “Uyku Masalları” ile birlikte huzurlu ve tatlı rüyalar için adım atın.
🎧 “Hikaye Dinle” kategorimiz ise, çocuklarınıza masalları sesli olarak dinleme fırsatı veriyor. Gözlerini kapatıp, masalların dünyasına girdiklerinde, kahramanlarla birlikte eşsiz maceralar yaşayacaklar.
✨ “Masallar” ve “Hikayeler” seçkilerimiz, çocuklarınızın her gün yeni bilgiler edinmeleri için hazırlanmıştır. Dikkatlerini toplamalarına ve hikayelerin büyüsüne kapılmalarına yardımcı olacak “Kısa Masallar” da dahil olmak üzere, her zevke uygun içerikler sunuyoruz.
🌟 Çocuklarınızın hayal dünyalarını büyütmek, onlara önemli yaşam dersleri vermekte ve ailecek nitelikli vakit geçirmekte gecikmeyin. “Masal Oku”, “Hikaye Oku”, “Çocuk Masalları”, “Uyku Masalları”, “Çocuk Hikayeleri”, “Masal Dinle” seçenekleriyle her anın kıymetini bilin. Hiç vakit kaybetmeden başlayın ve birlikte büyüleyici gezegenlere yolculuk yapın.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.