• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Martı Transfer- Dalaman Havalimanı Transfer

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
342 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa Şimşek
  • ADRES: Altıntas Mah. Gazi Bulvarı NO 83/B Dalaman - MUĞLA
  • TELEFON: 0 (531) 238 0300
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 00:01 - 23:59

FİRMA HAKKINDA

Şimşekler Turizm ; Türkiye Türsab Seyahat Acentaları Birliği 10861 Numaralı üyesidir. Şimşekler Turizm ; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Yurtiçi Tarifesiz Yolcu Taşıma A1 Yetki Belge (BKN U-NET.A1 .48.112) Numaralı yetkili transfer şirketidir .Acentamız Havalimanı Hizmetlerinde her zaman müşteri güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Muğla, Marmaris, Fethiye, Dalaman bölgesinde geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız, bölgeye hakim profesyonel bir şoför ve operasyon ekibine sahip olup, Dalaman bölgesinde Marmaris, Fethiye bölgelerine Havalimani Transferleri , marina transferleri, otel transferleri, villa transferleri ve geniş acente portföyü ile aktif bir transfer ağına sahiptir. Firmamız taşımacılıkta zirve yapmış grup şirketidir.Filomuzdaki Araçlarımız yeni model olup, ulaşım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmış,her ihtiyaca ve kişi sayısına kadar araç temin edebilmekteyiz. Bölgedeki en yeni ve en lüks transfer araç filomuz ile yolcularımıza hizmet vermekteyiz. Yolcularımız için araç seçenekleri olarak lüks araç, VIP minivan, Lüks Minivan, Ultra Lüks minibüs, VIP midibüs. Yolcularımızın seçtikleri özel araç ile istedikleri adresten VIP transfer özel ulaşım hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Dalaman Havalimanı transfer hizmetleri sunarak kişiye özel ulaşım hizmetlerimizi kaliteli, güvenli ve aynı zamanda sunmayı başardık. Amacımız, Marmaris, Fethiye, Dalaman Bölgesi’ndeki tüm tatil beldelerine günün 24 saati ve daima son model vip araçlarla en iyi hizmeti vermeye devam etmektir.Sadece kaliteli hizmet sunmak da yeterli olmayacaktı aynı zamanda en ucuz Dalaman transfer hizmetleri sunmamız gerekiyordu. Bizde tam buna göre yatırımlar yaparak araçlarımızın gider maliyetlerini düşünerek sıfır araçlar ile çalışmanın çok daha ucuz ve kaliteli olduğunu keşfettik.

Hedeflediğimiz gibi aynı zamanda hem en kaliteli, hem de en ucuz olmayı başardık. Onbinlerce mutlu müşterimiz ile birlikte, siz varsanız biz daima hizmete hazırız.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.