• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
235 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Oğuz Can Kutlu
  • ADRES: E5 Karayolu Üzeri, Sultan Orhan Mh. Kesit Keresteciler Sanayi Sitesi, İdari Bina NO:1997, 41400 Gebze/Kocaeli
  • TELEFON: 0 (262) 646 3441
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Faaliyetlerine 2013 yılında Rusya’nın Krasnoyarsk iline bağlı Tayezhnyy bölgesinde (ki bu bölge dünyanın en iyi sarıçam ormanlarının bulunduğu bölgedir) kurduğu fabrika ile başlayan firmamız, 2016 yılında Rusya’nın en büyük ağaç işleme firmalarından biri ile partner firma olarak iş alanını genişletmiştir. Bu firma ile ortaklık sayesinde günde 40.000 m2 mamul ve yarı mamul üretimine geçmiştir.
2019 yılında LSK Yapısal Ahşap Ltd. Şti. olarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Türkiye Genel Müdürlük ofisini açan firmamız 2021 yılında LSK Makro A.Ş. ile ihracat ve ithalat firmasını kurmuştur. 2021 yılı içinde holdingleşmeye gidilerek LSK Holding kurulmuş ve diğer firmalarımız holding çatısı altına alınmıştır.
Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’ya satışlar yapmakta olan LSK Makro, her geçen gün dağıtım ve satış ağını genişleterek tüm dünyaya ürünlerinin satışını yapmak için stratejik adımlar atmaya devam etmektedir.
LSK Holding, iç mekân ve dış mekân lambirileri, ahşap zemin kaplama malzemesi (rabıta), dış mekân ahşap zemin kaplama malzemesi (deck), silinmiş keresteler, tomruk ev yapımı için tornalanmış tomruklar, ahsap bina yapımı için CLT laminasyon ahşap plakalar ve ahşap çatı sistemleri için laminasyon kiriş üretimi gerçekleştirmektedir.
Yurtdışı yatırımımız olan LSK Makro A.Ş. şirketimiz Türkiye’nin 4 bin km kuzeyinde bulunan Sibirya’da Dünya’nın en kaliteli sarıçam ormanlarının kiralanması ve hasat edilmesi ile başlayan ürünlerimizin serüveni son teknolojiye sahip ahşap fabrikalarımızda devam etmektedir. Günlük 40 konteyner(2.000 m3) üretim yapan fabrikalarımızda tüm ürünlerimiz ısıl işleme tabi tutularak nem oranı %10 oranında indirilmekte ve hepsi dış etkenlerden korunması adına vakumlu ambalajlar ile paketlenmektedir.
LSK Makro Ağaç San. Anonim Şirketimiz optik okuyucular yardımı ile sınıflarına ayrılan ürünlerimizi silinmiş, fırınlanmış ve pürüzsüz yüzeyleri ile son kullanıma hazır vaziyette Sibirya Fabrikamızdan Gebze limanına ulaştırarak birçok ülkeye ihraç etmektedir.
LSK Yapısal Ahşap Şirketimiz uzman mimarlarımızın desteğiyle online ve telefon ile gerçekleştirilebilen satışlarının yansıra; Gebze’de bulunan depomuzdan ve merkez ofisimizden yüz yüze satış hizmeti de vermektedir. Türkiye’nin her bir noktasına hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilen sevkiyatlar ile siz değerli müşterilerimize ürünlerinizi ulaştırmaktayız. Ustabul uygulamamız ile ürünlerin satış sonrası sürecinde de destek vererek Türkiye genelinde 1000’in üzerinde ahşap ustasından size en yakın lokasyonda bulunan usta ile iletişime geçmenizi sağlamaktayız.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.