• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
128 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ESMEHAN KAVAK
  • ADRES: Beşkavaklar mahallesi İzzet baysal devlet hastanesi bulvarı Sapmazlar sitesi No:33: B Blok No:3, 14300 Merkez/Bolu
  • TELEFON: 0 (541) 912 1564
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ESMEHAN KAVAK 

İÇ MİMAR

Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2019 yılında mezun oldu.
Mezun olduktan sonra çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmalarda çalıştı.

İş hayatına çeşitli şirketlerde  çeşitli mobilya ve fuar standı tasarımları ile başlayıp, Home Office çalışarak, iç mimari sektörde deneyimlerini artırdı.

2022 yılında KAVAK MİMARLIK ofisini kurdu.Geçen süreçte KAVAK Mimarlık, birçok mimari ve iç mimari projeye imza atarken, müteahhitlik alanında da projelerini yürütmektedir.

Her geçen gün büyüyerek, müşterilerine daha iyi hizmet ve daha iyi bir yaşam kalitesi sağlayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz değerleri koruyarak, sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, başarılarımızı, hedeflerimizi Kayseri ve çevresinde sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır. Yaptığımız her projemizde müşterilerimizin yanında olmayı ve kaliteli bir yaşam için başarılarımızı müşterilerimizle paylaşmayı görev bilip, insan ilişkilerimizi bu yönde tutmaya özen göstermekteyiz. Gelecekte nitelikli insan kaynağını yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, faaliyet alanımızda Kayseri’nin en çok tercih edilen firması olmayı hedeflemekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle yaşamsal gerekliliklerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.