• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

KULANTAŞ HUKUK BÜROSU ANKARA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
165 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CEBBAR KULANTAŞ
  • ADRES: KİZİLİRMAK MAH. DUMLUPİNAR BULVARİ ESKIŞEHIR YOLU NEXT LEVEL İŞ MERKEZI A BLOK NO:3 KAT:16 ÇANKAYA
  • TELEFON: 0 (312) 911 9874
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

 Kulantaş Hukuk Bürosu, ulusal ve uluslararası şirketler, finansal kuruluşlar ve yerli/yabancı gerçek kişilere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri veren Ankara merkezli faaliyet gösteren bir hukuk bürosudur.

Hukuk büromuz, ticaret hukuku, şirketler hukuku, şirketlerin birleşme/bölünme ve devralmaları, İslami/ katılım finans hukuku , faizsiz tasarruf finansmanı uygulamaları danışmanlığı, sigorta hukuku, bankacılık ve finans hukuku, kooperatif hukuku ve kooperatifçilik uygulamaları danışmanlığı, sermaye piyasası hukuku , rekabet hukuku, tüketici hukuku , E-ticaret ve Kripto para hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, idare ve vergi hukuku, kamu ihale ve özelleştirme hukuku, icra hukuku, ticari savunma araçları (Anti Damping )soruşturmaları ,uluslararası ticaret / gümrük, ithalat ve ihracat hukuku,  ulusal ve uluslararası tahkim konuları başta olmak  çeşitli hukuk dallarında  her türlü dava ve takip işlerinde hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ekibimizde bulunan avukatlarımızın ve danışmanlarımızın çoğunluğu eğitimlerinin önemli bir kısmını yurtdışında başta Birleşik Krallık ve İtalya’da prestijli üniversitelerde tamamlamış olup tüm avukatlarımızın yazılı ve sözlü İngilizce becerileri mükemmel seviyededir.

Kulantaş Hukuk yetkinliklerini, ticari teorik uygulamaları iyi analiz ederek hukuki bilgi ile bütüncül bir yaklaşımla müvekkillerine sunmayı sağlamaktadır.

Dinamik, genç ve uluslararası akademik çalışmaların tarafı olan yetenekli avukat kadromuzun yanında, ekibimizde danışmanlık aldığımız, emekli üst düzey bürokrat, akademisyen, ilahiyatçılardan oluşan araştırmacılar, bankacılık, sigortacılık ve finans sektöründe uzun süre üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görevlerde bulunmuş tecrübeli iş dünyası temsilcilerinden oluşan danışman kadrosu bulunmaktadır. Bu bağlamda, Kulantaş Hukuk sektörel  saha deneyimlerinin, hukuki formasyonuna sahibi ekip dinamizmiyle buluştuğu ve gelişen iş dünyasının ihtiyaçlarına etkin cevap verebilen temel değerleri ve ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarına devam eden bir hukuki danışmalık kurumudur. Bu yönleriyle de, Kulantaş Hukuk Bürosu şirketlerin, finans kuruluşlarının ve gerçek kişi müvekkillerinin hem ulusal hem de uluslararası nitelikteki tüm finansal ve hukuki işlerinin yürütülmesinde etkili ve güvenilir bir çözüm ortağıdır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.