• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Konuş & Gül Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
189 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muhammet Gül
  • ADRES: Aktarhüssam Mh. 1.Bölüntü Sk. No:4 Göktaş İş Mrk. Kat:4 Daire:11 Fomara Osmangazi/Bursa
  • TELEFON: 0 (553) 552 3560
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Konuş & Gül Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu Bursa ilinde faaliyet göstermektedir. Hukuki sorunların çözümünde müvekkillere, en makul ve etkili yöntemleri detaylı analiz ardından sunarak, ortak alınacak karar doğrultusunda uygulamaya geçmeyi misyon edinmiştir.
Müvekkillerimize sunduğumuz hukuki hizmetin, küresel standartlarda, en yüksek kalitede olmasını ve bu hizmetin özenle yerine getirilmesini hedeflemekteyiz. Bu kapsamda maksimum verimin elde edilebilmesi amacıyla güncel hukuki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.
Sonuç olarak yalnızca doğmuş bir hukuki problemin çözümü için değil, doğabilecek hukuki sorunların ve bu sebeple ortaya çıkacak ekonomik kayıpların önüne geçmek için önleyici hukuki müdahale de denilebilecek danışmanlık hizmetini de sunmayı amaçlamaktayız.
Müvekkillerimizin ulusal veya uluslararası hukuki problemlerinin geçerli mevzuat hükümleri ve yüksek yargı kararları çerçevesinde haklılık durumunun tüm yönleriyle analiz edilerek ve bu analize fayda/maaliyet unsurunu da ekleyerek sonucu hakkında müvekkili bilgilendirmek dürüstlük ilkemizin gereği olup, müvekkillerimizin, tarafımızca takip edilen işlerinin her aşamasında onlara bilgilendirme yapmak şeffaflık ilkemizin sonucudur.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.