• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Konsept Gayrimenkul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
173 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Göktaş
  • ADRES: Kuruçeşme, 205. Sk. 59/A, 35390 Buca/İzmir
  • TELEFON: 0 (539) 206 1040
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Konsept Gayrimenkul, İzmir Buca Satılık Daire ve Gayrimenkul Kiralama, Alım, Satım ve Yatırım Danışmanlık Hizmeti Vermektedir.

Kazanç değeri yerine müşteri değerinin en önemli değer olduğu benimseyen Konsept, güvenilir ve yüksek kalite standartları ile referans sayısını her geçen gün artırarak hizmet vermeye devam ediyor…

2022 kurularak çalışmalarına başlayan Konsept Gayrimenkul, genişlettiği müşteri referans gücünü arkasına alarak büyümeye devam etmektedir.

Buca emlak sektörünü dijitalleştirme görevini üstlenen Konsept, ilan satış ya da kiralama sürecini 30 gün altına indirmeyi ve ilanın ilgili kişilere ulaşma oranını %25 artırmayı başarmaktadır.

Teknoloji çözümleri sunma ilkesi ile başlattığı dijital dönüşümün en büyük adımlarından biri olarak 2023 yılında İzmir ve Buca’ da ki satılık ve kiralık emlak ilanlarını konseptgayrimenkul.com sitesini kurarak başlamıştır.

Buca’ da emlak kiralayan, satan ve arayanlar müşterilerine Buca’ da ki tüm emlak ilanlarını kendi bünyesi altında sunarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Üstün kullanıcı deneyimi, emlak sektörü uzmanlığı, yüksek kalite ve değer odağı ile Buca da emlak almak-satmak-kiralamak isteyen herkes için en güvenilir gayrimenkul firması olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Buca’da en güvenilir ve prestijli gayrimenkul – emlak  firması olmayı kendine misyon edinen konsept, Buca’ da ki tüm alıcı ve satıcıların tercih ettiği firma olma ilkesi ile ilerlemektedir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.