• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Kayseri Avukat Kayseri Boşanma Avukatı Ceza Avukatı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
83 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kayseri Avukat
  • ADRES: Hacı Saki Mahallesi Osman Kavuncu Caddesi Başmısırlı İş Merkezi No:8/19 Kocasinan / Kayseri
  • TELEFON: 0 (532) 772 5385
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Serkan YILMAZ Hukuk Bürosu,gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık ve uyuşmazlıkların çözümünde avukatlık hizmeti vermektedir. Hukuki bilgi gereksiniminin yanında,yorucu ve psikolojik olarak da insanların yıpranmasına neden olan mahkeme işlerinde,müvekkillerin hak kaybına uğramamaları için her daim yanlarında bulunarak,çözüm odaklı hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hukuk bürosudur.

Olası ihtilaflar hakkında gerekli hukuki değerlendirmelerin yapılması ile yaşanabilecek uyuşmazlıkların önüne geçmek amacıyla,önleyici hukuk hizmetinin öneminin ve gereğinin farkındalığıyla hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. Dava sürecinde de temsil edilen kişilerin hukuki sorunları ile sonuna kadar ilgilenilmekte olup,uğranılabilecek zararları engellemeyi ve çıkarlarını korumayı kendisine vizyon edinmiştir.

Merkezi Kayseri olmakla birlikte,çevre iller olan Nevşehir,Kırşehir,Niğde,Yozgat,Sivas ve Aksaray başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. İstanbul,İzmir ve Antalya’da bulunan yetkin hukuk büroları ile iş birliği içerisinde hareket etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.