• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Jetbil Bilişim Ltd Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
228 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ulaş Güven
  • ADRES: Yalıboyu Cad. Üsküdar
  • TELEFON: 0 (533) 454 3988
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin Sektör Öncüsü
2020 yılının sonuna doğru Aralık ayı itibariyle sektörel anlamda faaliyetlere başlayan firmamız, bilişim dünyası için çözüm üretiyor. Deneyimli kadrosu ve güncel yöntemleriyle bu kategoride hizmet sunmaya devam eden firmamız sektörel gelişimi yakından takip ederek hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Jetbil.com.tr adresinden hizmet veren firmamız İstanbul’un Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor. Ekip anlayışı ile hareket eden firmamız online çözüm seçenekleri sunuyor.

Jetbil Bilişim Ve Hizmet Programımız

Pratik yöntemlerle hizmet sunmaya devam eden şirketimizin hizmet programı şu şekildedir:

Windows ve İşletim sistemi lisansı,
Ofis işletim sistemi lisansları,
Birçok alışveriş sitesinde çok başarılı rozeti ile müşterilerine özel çözümler programımızın en önemli maddelerini oluşturuyor.
Bilişim dünyası ile ilgili konularda kendini güncellemeye devam eden firmamız, bu alanda meydana gelen yeni gelişmeleri yakından takip ediyor.

Hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyetini hedef alarak yeni ve etkili yöntemlerle bilişim kategorisinde en iyi çözüm seçeneklerini sunmak firmamızın en önemli hizmet programını oluşturmaktadır. Yazılım ve lisans konusunda müşteri hizmetlerimiz günün her saatinde talepleri değerlendiriyor.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.