• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
308 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İtals Bahçe Mobilyaları
  • ADRES: Geçit Mah Sanayi Cad No 754 Osmangazi/Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 244 9400
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 19:30
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Modern, estetik ve fonksiyonel tasarım anlayışıyla müşterilerine sıradanlıktan uzak, kaliteli ürünler sunmayı amaç edinen İtals, bu alanda sektöre yön veren bir marka olarak satıştan, satış sonrası hizmetlere kadar yüksek kaliteli bir hizmet sunarak sektörle standartların gelişmesine katkıda bulunuyor. Müşterilerine, kaliteden ödün vermeden, modern ve yaşanılabilir mekanlar oluşturuyor.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek; mutlak müşteri memnuniyeti anlayışımızdan ödün vermeden; geniş ürün skalamız ve kusursuz hizmet anlayışımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimiz ile müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler tasarlayıp sunmak; onlara kaliteli, konforlu ve mutlu yaşam alanları oluşturmak.

VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan bahçe mobilyaları tasarlamak ve bunları ulusal ve uluslar arası pazarlara sunmak. Ulusal piyasadaki güçlü imajımızı; küresel boyuta da taşımak ve uluslar arası alanda saygı duyulan bir bahçe mobilyası markası olmak.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.