• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

İstanbul Elektrikci

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
429 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ramazan Bey
  • ADRES: Vatan Caddesi Kağıthane
  • TELEFON: 0 (536) 846 7981
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

Firmamızın Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı sorunlara anında çözüm üretmek birinci ilkemizdir. Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız elektrik arızasını sonuca ulaştırana kadar durmayan, işini bilen elektrik ustalarımız siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.
Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde şirketimizde mevcuttur. Usta elektrikçi , her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.Evimizde ya da işyerinizde elektrik tesisat, elektrik onarım, elektrik arıza, elektrik servisi dikkatsiz kurulduğunda veya kalitesiz malzemelerden oluşturulduğunda, çok fazla enerji harcanması ve can ve mal kaybına sebebiyet verebilecek tehlikelere neden olabilir. Bu nedenle bu bina inşası sırasında elektrik tesisat, elektrik onarım, elektrik arıza, elektrik servisi kurulumu için işinde iyi bir elektrik ustası tercih edilmeli ve kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Ayrıca yeni taşınılacak ya da alınması düşünülen bina elektrikçi çağırılar kontrol ettirilmelidir. Böylelikle yaşanabilecek sorunların önüne geçilebilir.
Uygun Fiyatlar
Kaliteli İşçilik
Uzman Kadro
Kaliteli Malzeme
hizmetlerimiz Senelerdir sektörde faaliyet göstermenin getirdiği deneyimle her ölçekten ticari işletmenin ihtiyaçlarına akılcı ve uzun vadeli çözümler geliştiren projelendirmeden kuruluma kadar ticarethanelerin tüm elektrik, iç tesisat değişimi ve tamiri, kablolama En yeni teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar ve sistemlerle, profesyonel elektrik teknisyenleriyle sunduğumuz hizmetlerinden hemen faydalanmak veya yalnızca hizmetlerimizle ilgili daha geniş kapsamlı bilgi almak ve adresinize servis veya bilgi almak için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Elektrikçi ve elektrik hizmeti ve servisi işleri uzmanlık gerektiren bir meslektir. İşin önemi ve hayati değeri göz önüne alındığında elektrik arızalarına Profesyonelliğin bizlere getirdiği bu farkındalık sayesinde bu alanda kaliteli, etkili ve memnuniyet garantili hizmetler uygun fiyatlarımız ile teknik birçok konuda montaj ve asma işleriniz dahil tüm konularda bize danışmadan karar vermeyiniz.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti
Bilgi alma ve kapıya servis hizmetleri
Dürüst işinde profesyonel ekiplerimiz
Tüm teknik elektrik ve zayıf akım işlerinizde hızlı çözümler
Topluma, çevreye ve insanlığa yararlı işler yapan uzman kadromuz
Müşteri memnuniyeti ve uzman ustalarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.