• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Porselen tezgah

344 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Ekim 18, 2021 7:18 am
  • İLAN TÜRÜ: Satış

Porselen Tezgah
Porselen Tezgah porselen kil ve cam bileşimiyle üretilen yaklaşık 162 x 324 ölçülerinde dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Porselen Tezgah kalınlık olarak 6mm,10mm, ve 12mm ölçülerinde üretilmekte olup, mutfak tezgahı banyo tezgahı ve bankolarda porselen masa 3cm ve 4 cm olarak birleşim noktası ile sunulmaktadır. Tasarımlara hafiflik ve kolaylık sağlıyor trendleri kovalayan tüm yapı projelerinin ilham kaynağı olan porselen tezgah bu eşşsiz malzeme teknolojisini doğal cilalı hafif dokunulmuş ve yakılmış yüzey çeşitleri ile mutfak tezgahları ve mobilya gibi bir çok alana taşıyor.

Porselen Tezgah antibakteriyel olup çizilmez leke almaz yanmaz bir tezgah ürün gurubudur .

Porselen Tezgah seramik plakalar, 1620x3240mm, 12mm kalınlığında, mobilya dünyasından yatay yüzeylere, masalardan, mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanır.
Mükemmel teknik performans için, porselen yüzeyler, maksimum hijyen ve dayanıklılığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için idealdir.
Estetik erdemleri ve geniş formatı, gerçek sanatsal artıları, malzemenin doğal ortamdaki sürekliliğini garanti eder, doğal ve sofistike renk seçenekleriyle karşınıza çıkar.
Porselen Tezgah Modelleri
Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Porselen Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Porselen evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Porselen Tezgah Özellikleri
Hijyenik Yüzey

Poselen Tezgahları bakteri barındırmama özelliği sayesinde hijyenik bir yüzeye sahiptir.