• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
60 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: EMRAH ARSLAN
  • ADRES: Altınkum Mahallesi, 10305, Edremit, Balıkesir
  • TELEFON: 0 (530) 660 1085
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Idajet Havacılık Özel Uçak/Jet , Ambulans Uçak/Jet , Helikopter , Kargo Uçağı gibi hizmetleri Uluslararası sağlayan bir kuruluştur.

Idajet çalışanları yaklaşık 20 yıldır Havacılığın Yönetim, Uçuş Operasyon , Yer hizmetleri departmanlarında edindiği tecrübeler ile uçuşunuzun her safhasında oluşabilecek sorunları çözebilme konusunda tecrübelilerdir.

Seyahat talepleriniz doğrultusunda dünya üzerinde gitmek isteyeceğiniz her noktaya sizi ulaştırmamız için kendilerini işlerine adamış çalışma ekibimize haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

Özel jet uçuşlarımız ile bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz noktaya sizleri en kısa sürede ve en emniyetli şekilde ulaştırmak ana hedefimizdir. Özel jet uçuşlarının yanı sıra branşında tecrübeli medikal ekiplerimizle sizleri ya da hasta yakınlarınızı bulundukları noktadan kara ambulansı ile en yakın havalimanına, oradan da ambulans uçaklar ile talep edilen her havalimanına taşıyabilmekteyiz.

Uçuş taleplerinize en uygun uçakları, uçak içi sıcak ve soğuk yemek ikramları, havalimanı ulaşım, otel, araç ve yat kiralama hizmetlerini sunuyoruz.

Uçuşunuz tamamlandıktan sonraki görüşleriniz bizim için kıymetlidir ve en ince ayrıntısına kadar dikkate alınıp, değerlendirilir.

İDAJET HAVACILIK

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.