• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
303 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Akın ISKENDER
  • ADRES: Akşemsettin MH. Tavukçuyolu CD. Tasdik SK., NO: 1 Sultanbeyl NO: 1 Sultanbeyli / İstanbul
  • TELEFON: 0 (533) 604 4315
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız deri Cüzdan Kartlık Çanta Kemer ve deri aksesuar üreten bir firma, Firmamızın bünyesinde 110 kişi çalışmakta 10 adet kendimize ait mağazamız bulunmakta mağazalarımızın ikisi İstanbul yeni hava limanı dış hatlar terminali Unifree içerisinde yer almaktadır. Ekte firmamızla ilgili birkaç detayı paylaştım sizlerle. Firmamız birçok markaya üretim yapıyoruz.

Biz size nasıl avantaj sağlarız?
– Rakiplerinize ciddi fiyat ve kalite avantajı sağlamanıza yardımcı olacak ürünler üretiyoruz.
– Pandemi döneminde insanların sağlığa göstermiş olduğu hassasiyet daha fazla arttı bu nedenle anti bakteriyel deri arge çalışması yaparak gerekli test çalışmalarını yaparak insanlara daha sağlıklı ürünler üretmekteyiz.
– İnovatif çözümler üreterek hızlı hareket edebilme kabiliyetine sahibiz .
– Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biriyiz alım ve üretim kapasitemizle ürünleri tedarik ederken avantajlı hale getirecektir.
– İşimize özen göstererek yaptığımız işi en iyi şekilde yapmamız gerektiğinin bilincindeyiz ve 40 yıldır bunu yapıyoruz. Amacımız iyi kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlara müşterilerimize sunmak .
– Hem üretim Hem perakende hep toptan tecrübemiz olması nedeniyle beklentilerinizi karşılayacak ürünlerle hızlı satışa dönecek ürünleri üreterek müşterilerinizin beklentilerine uygun ürünler üretiriz.
– 7000 üzerinde satış noktası perakende tecrübemiz, ulusal ve uluslararası 97 marka için yapmış olduğumuz üretim elimizde ciddi bir ürün performans datasını barındırmamız.
– Ulusal ve uluslar arası markalarla çalışmamız global ve lokal trendleri hızlı takip edip bu trendleri iş ortaklarımızla paylaşarak katmadeğerli uzun vadeli iş ortaklıkları sağlayabilmemizi sağlamaktadır.
– Ulusal ve uluslar arası markalarla çalışmamız üretim süreçlerimizi uluslar arası standart denetimlere uygun halde üretim süreçlerini, hammadde alımlarımızı şekillendirmemizi sağlamaktadır.
– Kullanmış olduğumuz hammaddelerin tamamı insan sağlığına aykırı hiçbir kimyasal içerik kullanılmamaktadır.
– Mevcut ürün koleksiyonumuz dışında sizin satacağına inandığınız ürünleri koleksiyonunuz için üretebilme kapasitesine tasarım ve üretim ekibine sahibiz.
– Ortalama 20.000 adet modeli bünyesinde barındıran firmamız her hafta ortalama 3 modeli bünyesine dahil ederek ürün performanslarını üç ay takip etmekte başarılı olan modelleri iş ortaklarımızla paylaşarak bu ürünleri iş ortaklarımızın karlılığını yükseltmek için koleksiyonlarına dahil etmekteyiz.
– Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Çanta gurubunda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda suni deri ürün koleksiyonları da yapmaktayız.
– Çalışmış olduğumuz markaların talepleri doğrultusunda sevkiyatlarını tam zamanlı olarak operasyonlarına uygun olarak sevkiyatlarını yapmaktayız.
– Çalışmış olduğumuz markaların talepleri doğrultusunda müşteri yapılarına uygun vermiş oldukları hedef fiyatlara göre ürünler geliştirme tasarlama ve üretme kabiliyetine sahip bir firmayız.
– E- Ticarette çalışmış olduğumuz 200 üzerinde firma ile çalışmamız e-ticaret sitelerinde en iyi talep gören ürünleri sizin ürün gamınıza dahil edebiliriz.

 

Mehmet Akın İskender

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.