• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Gaziantep Catering

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
172 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: himmet bey
  • ADRES: Gaziantep/ Şehitkamil
  • TELEFON: 0 (553) 592 2123
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ GAZİANTEP

FİRMA HAKKINDA

Gaziantep Catering ve Yemekçilik, düğün, nişan, kına gecesi gibi özel günlerde, toplantı ve organizasyonlarda, işyeri ve kurumlarda, tabldot yemek servisi ve catering hizmetiyle Gaziantep Şehitkamil’de müşterilerini ağırlamaktadır.

Gaziantep toplu yemek şirketi Gaziantep Catering ve Yemekçilik işletmesinin verdiği başlıca hizmetler, ‘catering hizmeti, toplantı, fuar/seminer gruplarına hizmet, kına ve bekarlığa veda gruplarına hizmet, toplu iftar gruplarına hizmet, tabldot servisleri, işyerlerine hizmet, okul/kantin işletmelerine hizmet, düğün, davet ve organizasyon menüleri, düğün gruplarına hizmet, toplantı, yemekhane menüleri ve yemek tadım imkânı’ dır.

Deneyimli ve uzman kadrosuyla, hijyenik ortamda hazırladıkları, gıda güvenliğine uygun ve güvenle tüketilebilecek zengin menü çeşitleriyle hizmet veren işletme, kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır. Lezzetli, kaliteli ve sağlıklı ürün çeşitleriyle Gaziantep catering hizmetlerinde özel bir yere sahip olan işletme için kalite, lezzet ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Gaziantep Catering ve Yemekçilik,  diyetisyen kontrolünde özenle hazırlanan lezzetli, sağlıklı yemeklerini, sıcaklığını, besin değerlerini kaybetmemesi için termokaplarda taşıyarak ilgiyi yerlere ulaştırmaktadır.

Özel gün ve etkinliklerde, kurumsal hizmetlerde Türk ve dünya mutfağının lezzetli, seçkin örneklerini deneyimli, güleryüzlü personeliyle sunan Gaziantep Catering, yemeklerinde gıda maddeleri tüzüğüne uygun ürünler kullanmaktadır.

Anaokulu, ilkokul, lise ve üniversite gibi eğitim kurumlarına da catering hizmeti sunan firma, diyetisyen danışmanlığında her yaş grubuna uygun hazırladıkları menülerinde çocuklar, gençler için yemeğin besleyici değerini ön planda tutmaktadır.

Yemek servislerinde, sıcaklığına, besin değeri ve lezzetine özen göstermek dışında zamanında ulaştırma konusunda da titiz davranan firma, kaliteli malzemelerle hazırladıkları yemeklerde her müşterinin damak zevkine seslenen zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

Gaziantep Catering ve Yemekçilik, düğün yemeği gibi özel günler ve toplantılara yönelik hazırladıkları yemeklerde müşteri talebine göre menüleri oluşturmaktadır. Gaziantep düğün yemeklerinde hazırladıkları menüler ve lezzetler ile tanınan firma gelişmeleri, yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine yaratıcı, özel konseptler de sunmaktadır.

Siz de özel günleriniz, organizasyonlarınız, kurumunuz, işyeriniz için Türk ve dünya mutfağının lezzetli, sağlıklı ürünlerinin yer aldığı yemek menülerini müşterileriyle buluşturan Gaziantep Catering ve Yemekçilik ’ten hizmet almak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.