• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
83 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ercan Yayıkçı
  • ADRES: Orta Mah. Maltepe Cad. Emintaş Akel iş Merkezi No:10 İç kapı NO:1B51 Bayrampaşa / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 501 0141
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

ERCAN MAKİNA, 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile başta makine sektörü olmak üzere, endüstriyel birçok sektörde ve farklı mühendislik projelerinde faaliyet göstermektedir.

Kızak koruma sistemleri alanında imalat kapasitemizi artırarak makine koruma sistemleri adına önemli firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

ERCAN MAKİNA, 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile başta makine sektörü olmak üzere, endüstriyel birçok sektörde ve farklı mühendislik projelerinde faaliyet göstermektedir.

Kızak koruma sistemleri alanında imalat kapasitemizi artırarak makine koruma sistemleri adına önemli firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Tüm kadromuz alanında deneyimli ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Lineer hareket sistemlerini; toz, metal talaşı, soğutma sıvısı ve yağlardan korumayı amaçlayarak CNC makine ve makine imalat sektörü için kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde yer alan körükler, teleskopik sac körükler, rulo körükler ve alüminyum link kapaklar gibi tüm ürünler AR-GE çalışmaları ile desteklenmektedir.

Kızak koruma sistemlerinde özel tasarım ve imalatlarımızın yanı sıra tamirat, bakım ve yedek parça desteği de sunmaktayız. Ekibimiz makine sanayi ve sektöründe her konuda çözüm ortağınız olmak için çalışmaktadır.

Kızak koruma sistemlerinde, tüm takım tezgahları için koruma üretimlerinde rekabet edebilecek sistemler geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizin tarafımıza ilettiği körükleri büyük bir itina ile özel kimyasal temizleyiciler kullanarak temizlemekteyiz. Deformasyona uğrayan kısımları eski formuna getirmekteyiz. Son olarak körüklerin üzerlerinde yer alan fittiler ile fitillerin oturduğu kasaları, stoplamaları ve kılavuz kızaklarını tümüyle sıfır ürünlerle değiştirmekteyiz.

Revize işlemlerimizin sonunda körükler için gerekli tüm çalışır testlerini yaparak montaj ve kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Takım tezgahları, torna ve CNC tezgahlar için kızak koruma sistemlerimizi geliştirerek müşterilerimize sunmaktayız. Müşteri memnuniyetlerimiz en büyük referansımız olmakla birlikte firmamız gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.