• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
179 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yasin ER
  • ADRES: 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, 06420 Ankara, Çankaya Türkiye, 06100 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (538) 779 9306
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

En iyi, tecrübeli ve profesyonel olduğumuz konu başlıkları reklam hizmeti verme, reklam sorunları, hesaplarınızda yaşadığınız aksaklıklar ve sosyal medya yönetimidir. Her sorununuzda size yardımcı olabileceğimize emin olabilirsiniz. Güvenilir olabilmek bizim için ilk kriterdir ve biz de güveninize layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hiçbir sorunda sizi yarı yolda bırakmıyor, çözüm bulana kadar yanınızda oluyoruz.

Her müşteri elbette farklı şeyler bekler. Tüm müşteri kitlemize hakim olup doğru şekilde hitap edebilmek için her alanda tecrübe edinmeye çalışıyor ve böylelikle de referanslarımızı geliştirmiş / genişletmiş oluyoruz. Bu durum size de bize de kazanç sağlar. Her işlemden kazançlı çıkmak isterseniz bizi tercih etmeniz en mantıklı seçim olacaktır.

Reklamlara bakış açınız, kurumsallık seviyeniz, beklentileriniz, hedeflediğiniz sonuçlar, kitlenizin büyüklüğü ve kitlenizin yurt içinde ya da yurt dışında olması vb. bir çok konu hem çalışma standartlarımızı hem de bu çalışmaların sonucunda ki ücretlendirmeyi belirler. Çok fazla değişkene sahip olan bir konu üzerine çalıştığımız için fiyat aralığımız geniş olup çalışma standartlarımız farklılık gösterebilecek seviyededir.

Sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz ve bizim çalışma yapacağımız alanları belirleyen sizsiniz. İlk olarak hedef kitlenizin ilgilendiği ve reklam paylaşımı/sosyal medya yönetimi yapacağımız sosyal medya platformunu seçip sonra o sosyal medya platformu üzerinden almak istediğiniz hizmetleri gerçekleştiririz. Son olarak da bir sorun yaşanırsa en hızlı yolla bunu çözüyoruz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.