• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

Develi Beyaz Eşya Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
181 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Uğur Hayta
  • ADRES: Pazar Sokak Develi / Kayseri
  • TELEFON: 0 (545) 430 4999
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ KAYSERİ

FİRMA HAKKINDA

Develi Beyaz Eşya Servisi, Arçelik, Altus, Ariston, Beko, Bosch, İndesit, Profilo, Regal, Siemens, Vestel Develi, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar servisidir. Beyaz eşyalarınız olan Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Kurutma Makinesi, Elektrikli Süpürge ve diğer küçük ev aletlerinizin herhangi bir arızası durumunda 7/24 bizi arayabilir ve beyaz eşyanızın sorunsuz onarımına kavuşarak, cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tam donanımlı gezici servis araçlarımızla evinize, iş yerinize kadar gelerek arızalara yerinde müdahele ediyoruz.

Cihazlarınızda arıza oluştuğu durumlarda, kendiniz veya teknik servis alanında uzman olamayan kişilerin, müdahele ederek sorunu çözmeye çalışması arızaların büyümesine ve sizi maddi açıdan zora sokacak durumların ortaya çıkmasına sebep olur. Bu yüzden, nasıl ki her insan alanında uzman olan doktor tarafından tedavi edilmek isterse, cihazlarınızın da arızalanması durumunda teknik servis alanında uzman kişilerce onarımının yapılması gerekir.

Kurumsal bir firma olan Develi Beyaz Eşya Servisi olarak yıllardın bilgi ve tecrübesiyle servis bölgelerimizde müşterilerimize teknik servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. En az Meslek Lisesi ekibimiz ile siz saygıdeğer müşterilerimize beyaz eşya servisi hizmetlerini vermeye devam edeceğiz. Markası ne olursa olsun, cihazlarınızda arıza oluşması durumunda telefon numaramızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.