• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
263 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Haluk ŞENKAYA
  • ADRES: Hürriyet Mahallesi Erol Güngör Sokak No:31 Adana
  • TELEFON: 0 (541) 223 0903
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ ADANA

FİRMA HAKKINDA

 

Adana yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız Şenkaya Oto Kurtarma firması olarak hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler neredeyse her insanın kullandığı araçlar üzerinedir. Araçlarınızın sizleri yolda bırakması ya da yol üzerinde arıza yapması gibi durumlarda firmamız sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin bulunduğunuz noktadan güvenli bir şekilde kurtarılmasına yardımcı olan firmamızın sizlerin istedikleri noktaya kadar araçlarınızı ve sizleri taşımaktadır.

 

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu hizmetlerde sizlerin güvenli bir şekilde kurtarılmasına yardımcı olmak için alanında uzman ve deneyimli iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere hizmet sunan arkadaşlarımız sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Firmamız araç kurtarılma sırasında oluşabilecek ikinci bir zararın önüne geçmek için alanının en iyi araçları ile birlikte hizmet sunmaktadır. Geniş fonksiyonlu araçlarımız sayesinde sizlerin en hızlı şekilde kurtarılması ve hayatına kaldığı yerden devam etmesine yol açmaktadır.

 

Sizlerin memnuniyetinin büyük bir öneme sahip olduğu firmamızda ihtiyacınız olduğu her anda 7/24 günün her saati sizlere hizmet vermekteyiz. Yine sizlerin kolay bir şekilde de hizmet alabilmesi en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Yine kolayca hizmet alabilmeniz için firmamız online bir şekilde de hizmet vermektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.