• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122

BETTON CEPHE SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
17 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Harun sevim
  • ADRES: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
  • TELEFON: 0 (532) 731 3868
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

BETTON Cephe Sistemleri, sektördeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen uzman ekip ruhuna sahip bir firmadır. Tasarım ve uygulama alanlarında modern mimarinin ilkelerine paralel olarak hizmet vermekte, projelerin temel aşamalarında, kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonel bir şekilde ele almaktadır.

Giydirme cam cepheler, alüminyum doğramalar, alüminyum kompozit levha kaplamaları, seramik & sinterfleks, kompakt laminat kaplamaları, saçak, korkuluk, otomatik kapı uygulamaları vb. birçok ürüne ait uygulama tecrübesi olan BETTON Cephe Sistemleri, projelere özel uygulamalar ile çalışabilmekte ve uygulama çözümleri geliştirebilmektedir.

BETTON Cephe Sistemleri’nin vizyonu, müşterileri için çözümler sunarken, modern yapı standartlarını geliştirmektir. Misyonumuz, projeler için gerekli malzeme, teknoloji ve insan gücünü en verimli biçimde bir araya getirmektir. Çalıştığımız tüm yapılara kalite katmak, müşterilerimize güven vermek, iş takvimlerine sadık kalmak temel değerlerimiz arasındadır. Projelerdeki temel hedefimiz ise malzemelerde ve uygulamada kalite çıtasını en üstte tutarak özgün yapılar yaratmaktır. BETTON Cephe Sistemleri olarak geleceğin yapılarının oluşturulmasına sağladığımız katkılarla gurur duyuyoruz. Yarının projelerinde bir araya gelmek üzere…

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.