• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
226 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: pınar ayna
  • ADRES: Yeşilbahçe, Çınarlı Cd. No:38, 07160 Muratpaşa/Antalya
  • TELEFON: 0 (552) 342 8322
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
Ventrawall ailesi olarak 1996 yılından günümüze kadar uzanan yolculuğumuzda %80 enerji tasarrufu sağlayan, %100 pamuk akıllı duvar boyaları üretiyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi düşünüyor, aileniz ile mutlu anılar biriktireceğiniz evlerinize konuk olmak için en sağlıklı ortamı yaratıyoruz. Çocuklarınızla, dostlarınızla ve ailenizle vakit geçireceğiniz evinizde Ventrawall pamuk sıva ile sağlıklı bir dokunuş yapmanız için, pamuğun saf güzelliği ile el ele veriyor ve mekanınızı güzelleştiriyoruz. Geleceği daha yaşanılabilir kılmak için sağlıklı adımlar atmak istiyoruz ve bunun için Ventrawall ürünlerini tasarlıyoruz.

Sektörde Biz

Dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan satış noktalarımız ile sektöre yenilikçi bir dokunuş yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Her zevke uygun geniş ürün yelpazesini bünyemizde barındırarak Dubai (BAE), Malezya, Hindistan ve İran’da bulunan fabrikalarımızda üretimimizi gerçekleştiriyoruz. 35 ülkede bulunan geniş satış ağımız ve yenilikçi ürünlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. 20 yılı aşkın tecrübeyle, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için 5 yıl garanti veriyoruz.

Ürün Teknolojimiz

Ventrawall ailesi olarak patentli ürün tasarımımız ile mekanınıza yenilik getiriyoruz. %100 pamuk içerikli ürünlerimiz ile dilediğiniz mekanda kolayca doğal ve estetik bir değişim yaratabilirsiniz. %60 ses yalıtımı, %80 ısı yalıtımı sağlayan benzersiz malzemesi ile Ventrawall ürünleri, uygulandıkları mekanda enerji tasarrufu sağlar. Ön hazırlık yapmadan dilediğiniz tüm yüzeylerde uygulanabilir. Yangına karşı dayanıklıdır.

Şirket Politikamız

%100 pamuk içerikli akıllı duvar boyalarımız ile yarınlara daha sağlıklı bakmayı ve dekorasyon ile doğallığı buluşturmayı hedefliyoruz. Seçkin ürün teknolojimiz ve dünya standartlarına uygun koşullarımız ile çağımızın ötesinde bir yenilik geliştirmekten onur duyuyoruz. Müşteri odaklı çalışma politikamız ile ürünlerimizden maksimum faydayı almayı amaçlıyor, sürekliliği arttırmak için çalışıyoruz. İnovasyonu ve sağlığı bir araya getirerek ürettiğimiz Ventrawall Akıllı Duvar Boyaları, beklentiyi en üst düzeyde karşılayarak %100 pamuklu teknolojisi sayesinde doğal bir dekorasyon ortamı sunuyor. Kalite şartlarımızı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda oluşturuyoruz. Çevreye, doğaya ve insana faydalı; enerji tasarrufu ve yalıtımı sağlayan ürünlerimiz ile değişken koşullarda da en üst düzey kalitedeki ürünü üretiyoruz.

Duvar boyası evinizde büyük bir karar olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda marka, renk ve özellik olsa da, en popüler boya seçenekleri burada!

Boya söz konusu olduğunda, seçeneklerinizi bilmek önemlidir. Alanınızda en çok hangi renk işe yarar? En dayanıklı boya türü hangisidir? En popüler boyalar nelerdir?

Boya renklerinin mevcudiyeti son yıllarda patladı ve şimdi aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce renk var. Bu kadar çok seçenek varken, eviniz için doğru olanı nasıl seçersiniz? İhtiyacınız olan tüm cevaplar Ventrawall’de!

Duvar Boyası Renkleri
Duvar boyası, herhangi bir odanın en önemli parçasıdır. Bir boşluk yaratabilir veya bozabilir. Bir duvar rengi seçerken boyanın rengi, dokusu ve bitişi dikkate alınması gereken önemli faktörlerdir.

Boyanın rengi, bitmiş ürününüzden memnun olup olmayacağınızı belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Bunun nedeni, evinize girdiğinizde ilk gördüğünüz şeyin boya olmasıdır ve mekanınızın diğer insanlar için ne kadar çekici olacağını yaratabilir veya bozabilir.

Renk, mutfak, banyo gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda bile yaşam alanınıza uygun olacak bir renk olmalıdır. Aşağıda, iyi bir boya rengi seçmek için bazı ipuçları verilmiştir.

Yeni alanınız hakkında sizi iyi ve heyecanlı hissettirecek bir renk seçmek istiyorsunuz.

Bir odayı boyarken, duvarlarınıza en uygun renkle başlamak önemlidir. Bunu yapabilmek için birkaç dakikanızı ayırıp dekorasyon tarzınızın boya rengiyle nasıl görüneceğini düşünmeniz önemlidir. Ardından, duvarlar için nötr veya vurgulu bir renk seçin.

Oturma odası veya yemek odası duvarları gibi daha geniş bir alanda vurgulu bir duvar boyaıyorsanız, karşıtlık oluşturan daha koyu renklerle gidebilirsiniz.

Ventrawall birbirinden harika renk seçeneklerine sahiptir.

Duvar Boyası Fiyatları
Duvar boyası fiyatları rengine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

Desenli Duvar Boyası
Duvar boyası, ev dekorunun önemli bir parçasıdır. Odanın görünümünü ve hissini tamamen değiştirebilir. Ancak, sadece duvarlarınız için hangi rengi seçtiğinizle ilgili değildir.

Evinizin duvarlarını boyamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör var.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.