• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
191 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yusuf Gökçe
  • ADRES: Çınardere, Atılgan Sk. No: 12/A, 34896 Pendik/İstanbul
  • TELEFON: 0 (553) 241 4067
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

0553 241 40 67 – 0506 101 11 11 info@asirorganizasyon.com – organizasyonasir@gmail.com
Sünnet Organizasyonu | Kiralık Sünnet Tahtı | Kokteyl Masası Kiralama

Sünnet Düğünü Organizasyonu
2023 Sezonu Sünnet Organizasyon İçerikleri

En Ekonomik Fiyatlara Sizlere İstanbul Genelinde Hizmet Veriyoruz. Asır Organizasyon 19 Yıllık Tecrübesiyle Sünnet Organizasyonu İçin A dan Z ye Program Sunmaktadır. Uygun Fiyatlı Sünnet Paket Seçenekleriyle Cazip Ödeme Koşullarıyla İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Sünnet Organizasyon Firmasıyız.

En İyi Ekip Ve Ekipmanlarımız İle Sünnet Düğünü Organizasyonu için Biz “Asır Organizasyon” Olarak Yanınızdayız. Mehter Takımı, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri, İlahi Grubu, Tasavvuf Grubu, Semazen Ekibi, Palyaço, Tahta Bacak Ve Daha Fazlası Sünnet Düğünlerinize Renk Katmaya Devam Ediyor.

STANDART SÜNNET PAKETİ

SÜNNET TAHTI (Taşıma Aparatlı)
4 TANE YENİÇERİ ASKERİ
KONFETİ – VOLKAN
KAPI KEMER BALON SÜSLEME
TAHT ARKASI BALON SÜSLEME
PAPATYA BALON SÜSLEME
PALYAÇO (Sosis Balon ve Yüz Boyama)
ALTIN ÇİKOLATA PARA
20 TANE TÜRK BAYRAĞI

SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Sünnet Koltuğu, İlahi Grupları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme, Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi, Sohbet Programları, Canlı Enstrümanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Mevlithanlarımızdan Sünnet Mevlidi Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

KAPSAMLI SÜNNET PAKETİ

Mehter Takımı (8 Kişilik)
Semazen Gösterisi (2 kişilik)
Mevlithan (Sunum-Sohbet-Kur’an Tilaveti ve İlahiler)
Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )
4 Yeniçeri Askeri
2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti –
Kapı Kemer Balon Süsleme
Papatya Balon Süsleme
Taht Arkası Balon Süsleme
Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata
Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)
20 Tane Türk Bayrağı
Takı Sandığı
Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)
Kameraman ve Fotoğrafçı

Sünnet Organizasyonu
Sünnet organizasyonu erkek çocuğun sünnet ettirilmesinin kutlandığı gün için yapılan hazırlıkların genel adıdır. Aile, erkek çocuğunu sünnet ettirmekten duyduğu sevinci yakınlarıyla paylaşmak amacıyla sünnet organizasyonu düzenler. Hazırlıkların bir kısmı (yakınları davet, sünnet yatağı hazırlama, vb.) aile tarafından bir kısmı ise organizasyon firmalarının hizmetleri ile sünnet düğünü gününe hazır olacak şekilde tamamlanır.

Sünnet organizasyonu hizmeti veren firmamız sünnet düğünü için ailelerin neredeyse her konuda ihtiyacına yanıt verebilmektedir. Sünnet kıyafeti kiralama, süsleme organizasyonu (masa ve sandalye süsleme, balon süsleme, vb.) , sünnet tahtı kiralama, yeniçeri askeri, volkan ve konfeti şovları gibi pek çok konuda sünnet organizasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sünnet Organizasyon Fikirleri
Sünnet düğünü yapacaklar organizasyon firmalarının sınırsız program seçeneklerinden yararlanarak gönüllerinin istediği gibi bir organizasyon düzenleyebiliyorlar. Genellikle Osmanlı temasına bağlı kalarak yapılan sünnet organizasyonu modern dokunuşlarla da şekillendirilebiliyor.

Firmamızın sünnet düğünleri için planladığı sünnet organizasyon fikirlerini dinledikten sonra eklenmesi veya çıkarılmasını istediğiniz hizmetleri belirtebilirsiniz. Sünnet düğününde artık bir gelenek haline gelen hazırlıkların her biri için firma firma gezmenize gerek kalmadan hizmet alabileceğiniz sünnet düğünü paketlerimizi değerlendirebilir, tekli hizmetlerimiz ile etkinliğinizi özelleştirebilirsiniz.

PANAYIR SÜNNET PAKETİ

Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )
4 Yeniçeri Askeri
2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti –
Kapı Kemer Balon Süsleme
Papatya Balon Süsleme
Taht Arkası Balon Süsleme
Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata
Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)
20 Tane Türk Bayrağı
Takı Sandığı
Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)

Modern Sünnet Düğünü
Geleneksel sünnet organizasyonlarının yanı sıra modern sünnet düğünü için organizasyon fikirleri Asır Organizasyon’da. Sünnet düğününü kırda, teknede, kafede veya evinizin bahçesinde nerede yapmak isterseniz ekibimiz ortamın doğasına uygun şekilde süslemeler ile beğeneceğinizi düşündüğümüz tasarımlar ortaya çıkaracaktır.

Sünnet Organizasyonu Fiyatları
Sünnet organizasyonu fiyatları talep edilen sünnet düğünü paketine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Paket seçeneklerin yanı sıra çok sayıda tekli sünnet organizasyon hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tekli hizmetlerimizden tek başına yararlanabileceğiniz gibi sünnet düğünü paketlerine dahil ederek daha ekonomik fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Süsleme organizasyonu ve catering gibi çok sayıda hizmeti taleplerinize bağlı olarak şekillendirebileceğin

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.