• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
172 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin yıldız
  • ADRES: Hürriyet mah.Mehmet Akif Cad.No:4/6 k:2 D:212 Eroğlu İş.merkezi BUCA İZMİR
  • TELEFON: 0 (506) 995 3507
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Modern mimari tasarım ve uygulama alanında faaliyet gösteren bir firmayız.Günümüz ihtiyaçlarına uygun şekilde çelik ev ,ahşap ev,konteyner ev ofis uygulamalarında hizmet etmekteyiz

ARX Mimarlık, her projeyi kendi bağlam içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi çözümlemeler getiren bir iç mimari tasarım ofisidir. Arx mimarlık, son dokunuşlar ile hayal gücünüzü zorlayan, yeni trend ve teknolojilerle projenize öncü tasarımlar sunan kollektif bir ekiptir. Mimari ve iç mimari danışmanlığını yaptığı projeler için branding desteği de verir.

Markanızın yaratılması, konumlandırılması ve projelendirilmesi, ticari stratejisinin belirlenmesi gibi aşamalarda fikirler üretir ve hayata geçirir. Mimariye ve markalamaya bütünsel yaklaşır. Kurgu ve planlarınızın hayata geçirilme sürecinin her aşamasında sizinledir. ARX Mimarlık için her proje; özgün, konforlu ve sürdürülebilir olmalıdır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini doğru anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabası sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak. Faaliyet sahamızda yeni teknolojiler ve sürekli iyileştirme yaparak sektörde lider konuma gelmek.

Vizyonumuz

ARX Mimarlık ve yapı sistemleri; geçmişten gelen bilgi ve tecrübeleri sayesinde inşaat sektörünün birçok safhasında birden hizmet vermeye başlamış,malzeme,ekip ve ekipman yatırımları ile nitelikli projelerde yer alarak değer yaratmak gibi bir vizyon üstlenmiştir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.