• firmanrehberde@gmail.com
  • +905322025122
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
354 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ramazan TAN
  • ADRES: Hekimsuyu Caddesi
  • TELEFON: 0 (536) 846 7981
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2017 yıllından beri başta İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında Elektrik alakalı tüm teknik işlerde faaliyet veren firmamız olarak yeni teknolojileri sürekli takip etmekte, teknik ekipman yeterliliğimizi sürekli büyüterek her türlü talebinize yanıt vermek için çalışmaktayız.

Teknik teknisyen ve Eğitimli ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz ile evinizdeki elektrik problemleri İşyerinizdeki elektrik arıza ve bakım işleri güvenli ve hızlı bir şekilde uzman ekiplerimiz müdahale ederek müdahalede bulunarak müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlı servisimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Firmamız Ayrıca evlerinizdeki Uydu Çanak işleri ve kablolu yayın sistemleriyle ilgili her tipteki arızanın tamirini gerçekleştirmekte, kurulum ve bakım işlemlerini yapmaktayız. Acil elektrik ve hızlı hizmetlerimiz ile pano tesisatı, kablo, sigorta ve tüm diğer Zayıf akım olarak İnternet arızaları, Güvenlik kamera arızaları, Modem kurulum, Access point ve Roater gibi tüm teknik kurulum gerektiren işlemlerinizi uzman ekiplerimiz ve son teknoloji test cihazlar kontrolünde titizlikle yapılmaktadır. Evlerimizde Müstakil evlerimize Korniş ve avize montajından ve kadar ekonomik hizmetlerimiz için her türlü ihtiyacınızda bizi arayabilirsiniz.

Elektrikçi hizmetlerimiz Senelerdir sektörde faaliyet göstermenin getirdiği deneyimle her ölçekten ticari işletmenin ihtiyaçlarına akılcı ve uzun vadeli çözümler geliştiren projelendirmeden kuruluma kadar ticarethanelerin tüm elektrik, iç tesisat değişimi ve tamiri, kablolama En yeni teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar ve sistemlerle, profesyonel elektrik teknisyenleriyle sunduğumuz hizmetlerinden hemen faydalanmak veya yalnızca hizmetlerimizle ilgili daha geniş kapsamlı bilgi almak ve adresinize servis veya bilgi almak için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Elektrikçi ve elektrik hizmeti ve servisi işleri uzmanlık gerektiren bir meslektir. İşin önemi ve hayati değeri göz önüne alındığında elektrik arızalarına Profesyonelliğin bizlere getirdiği bu farkındalık sayesinde bu alanda kaliteli, etkili ve memnuniyet garantili hizmetler uygun fiyatlarımız ile teknik birçok konuda montaj ve asma işleriniz dahil tüm konularda bize danışmadan karar vermeyiniz.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti
Bilgi alma ve kapıya servis hizmetleri
Dürüst işinde profesyonel ekiplerimiz
Tüm teknik elektrik ve zayıf akım işlerinizde hızlı çözümler
Topluma, çevreye ve insanlığa yararlı işler yapan uzman kadromuz
Müşteri memnuniyeti ve uzman ustalarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.